We wtorek 10.09. w naszej szkole miała miejsce niecodzienna wizyta. Odwiedziło nas 25-ciu dyrektorów niemieckich przedszkoli w Berlinie. Nasi goście zostali serdecznie ugoszczeni przez naszą Panią Dyrektor i Panią Wicedyrektor.

Celem wizyty była chęć poznania polskiego systemu nauczania, funkcjonowania naszej szkoły, oraz wybranych kołobrzeskich przedszkoli. Pani Dyrektor, Jolanta Wasila, przy wsparciu naszej germanistki Urszuli Wojnickiej, przybliżyła naszym gościom tematykę polskiego szkolnictwa. Później mieli oni możliwość obserwowania zajęć prowadzonych przez naszych nauczycieli. 11.09. w Urzędzie miasta odbyło się spotkanie z Zastępcą Prezydenta ds. społecznych, Panią Iloną Grędas- Wójtowicz. Pani Prezydent wspólnie z Panią Dyrektor, Jolantą Wasilą opowiedziały niemieckim dyrektorom jak funkcjonują szkoły i przedszkola w naszym mieście. Rozmowa była długa i owocna. Goście byli zachwyceni zarówno pracą naszych nauczycieli, ich indywidualnym, pełnym zaangażowania podejściem do uczniów, pracą dzieci na zajęciach, jak i stanem kołobrzeskich szkół i przedszkoli, przygotowanych i wyposażonych na miarę XXI wieku.

Notatka: U.Wojnicka

1
2
Obserwacja zajęć
Obserwacja zajęć
Obserwacja zajęć
Obserwacja zajęć
Obserwacja zajęć
Obserwacja zajęć
Obserwacja zajęć
Obserwacja zajęć
Obserwacja zajęć
Obserwacja zajęć 3d
Obserwacja zajęć 3d
14
Obserwacja zajęć 3d
Obserwacja zajęć 3d
Obserwacja zajęć 3d
IMG_5178
IMG_5179
Obserwacja zajęć
Obserwacja zajęć
Obserwacja zajęć
Obserwacja zajęć
Obserwacja zajęć
Obserwacja zajęć
Obserwacja zajęć świetlicy
Obserwacja zajęć świetlicy
Obserwacja zajęć świetlicy
IMG_5190
IMG_5191
IMG_5200
IMG_5213
Spotkanie z Zastępcą Prezydenta ds. społecznych, Panią Iloną Grędas- Wójtowicz
Spotkanie z Zastępcą Prezydenta ds. społecznych, Panią Iloną Grędas- Wójtowicz
Spotkanie z Zastępcą Prezydenta ds. społecznych, Panią Iloną Grędas- Wójtowicz
Spotkanie z Zastępcą Prezydenta ds. społecznych, Panią Iloną Grędas- Wójtowicz
Spotkanie z Zastępcą Prezydenta ds. społecznych, Panią Iloną Grędas- Wójtowicz
Spotkanie z Zastępcą Prezydenta ds. społecznych, Panią Iloną Grędas- Wójtowicz