24 sierpnia 2019 zawodnicy KTC Kołobrzeg startowali w VI Maratonie MTB dookoła Jeziora Nowogardzkiego memoriał Artura Komisarka. Zawodnicy KTC dzień wcześniej zrobili trening wysiedzeniowy robiąc ponad 200 km, mimo zmęczenia w Nowogardzie na podium dominowały barwy KTC Kołobrzeg.

W kategorii Młodzik:

I miejsce Kacper Wójcicki

V miejsce Oliwier Wrześniewski

VII miejsce Oskar Cejmerowski

IX miejsce Wszelaki Karol

W kategorii Żak:

III miejsce Olivier Serafin

IV miejsce Karol Wojdyła

VI miejsce Ksawery Andrzejewski

VII miejsce Feliks Wszelaki

IX miejsce Antoni Sulima (uczeń SP 4 w Kołobrzegu)

XIII miejsce Mateusz Pietrzyk


01 września 2019 w Żninie odbył się IV Ogólnopolski Wyścig Kolarski Pałuki Tour. Wystartowało w nim 10 zawodników KTC Kołobrzeg i jak zawsze przynieśli powody do dumy. Na najlepszej pozycji uplasowała się nasza młodziczka Hania Boczkowska zajmując II miejsce. IV miejsce zajął na żak Olivier Serafin. Na VII pozycji zakończyli swoje wyścigi: żakini Lena Wielogórska i młodzik Kacper Wójcicki.

Świetnie zaprezentowali się także:

Oliwier Wrześniewski 18

Pola Maciążek 13

Antek Sulima 11

Karol Wojdyła 14

Rowiński Jan 16

Andrzejewski Ksawery 19

 

Sukcesy kołobrzeskich kolarzy
Sukcesy kołobrzeskich kolarzy
Sukcesy kołobrzeskich kolarzy
Sukcesy kołobrzeskich kolarzy
Sukcesy kołobrzeskich kolarzy
Sukcesy kołobrzeskich kolarzy
Sukcesy kołobrzeskich kolarzy
Sukcesy kołobrzeskich kolarzy
Sukcesy kołobrzeskich kolarzy
Sukcesy kołobrzeskich kolarzy