We wtorek 18 czerwca 2019 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel podsumowujący wyniki nauczania oraz zachowania uczniów klas IV-VIII.

Został on poprowadzony przez opiekuna Samorządu Uczniowskiego panią Mariolę Legan. Uczniowie wyróżniający się w nauce, którzy otrzymali średnią stopni ze wszystkich zajęć edukacyjnych co najmniej 4,75 oraz co najmniej bardzo dobrą ocenę zachowania, zostali zaproszeni na środek holu, gdzie pani dyrektor Jolanta Wasila pogratulowała uczniom bardzo wysokich wyników w nauce. Wszyscy wyróżnieni uczniowie otrzymali gromkie brawa od uczniów zgromadzonych na apelu.  Wśród uczniów najwyższą średnią ocen tj. 6,0 uzyskał Piotr Miedziński z klasy 4d.
Podczas apelu wręczono dyplomy uczniom naszej szkoły, którzy w tym roku najbardziej zasłużyli na tytuł: „Ucznia dialogu i tolerancji”. Wręczono również dyplomy uczniom, którzy odnieśli sukcesy w konkursach przeprowadzonych w II semestrze.

Apel podsumowujący - klasy IV-VIII
Apel podsumowujący - klasy IV-VIII
Apel podsumowujący - klasy IV-VIII
Apel podsumowujący - klasy IV-VIII
Apel podsumowujący - klasy IV-VIII
Apel podsumowujący - klasy IV-VIII
Apel podsumowujący - klasy IV-VIII
Apel podsumowujący - klasy IV-VIII
Apel podsumowujący - klasy IV-VIII
Apel podsumowujący - klasy IV-VIII
Apel podsumowujący - klasy IV-VIII
Apel podsumowujący - klasy IV-VIII
Apel podsumowujący - klasy IV-VIII
Apel podsumowujący - klasy IV-VIII
Apel podsumowujący - klasy IV-VIII
Apel podsumowujący - klasy IV-VIII
Apel podsumowujący - klasy IV-VIII
Apel podsumowujący - klasy IV-VIII
Apel podsumowujący - klasy IV-VIII
Apel podsumowujący - klasy IV-VIII
Apel podsumowujący - klasy IV-VIII
Apel podsumowujący - klasy IV-VIII
Apel podsumowujący - klasy IV-VIII
Apel podsumowujący - klasy IV-VIII
Apel podsumowujący - klasy IV-VIII
Apel podsumowujący - klasy IV-VIII
Apel podsumowujący - klasy IV-VIII
Apel podsumowujący - klasy IV-VIII
Apel podsumowujący - klasy IV-VIII