10 czerwca 2019 r. w klasie 3 a odbyło się spotkanie z okazji Święta Rodziny. Gościliśmy babcie, dziadków, tatusiów i mamusie oraz rodzeństwo. Oprócz życzeń słownych i muzycznych dzieci wraz z rodzicami prezentowali swoje zainteresowania i rodzinne hobby.

Zosia i Tosia przedstawiły kolekcję laleczek. Hania pokazała swoje prace plastyczne, np. malowane na szkle, wykonane z drewna oraz śpiewała piosenki. Kuba wprowadził nas w tajniki programowania robotów , zaś Wiktor wygłosił mini wykład o piłce nożnej. Dawid pokazał figurki z plasteliny i modeliny, które lepi razem z mamą. Szymon i Dawid opowiedzieli o swojej kolekcji figurek. Ewa opowiedziała o swojej przygodzie z tańcem w zespole "Tirlitonki" oraz zaprezentowała zdobyte dyplomy.Julka wraz z braćmi, tatą i mamą opowiedzieli o pasji wojskowej, prezentując elementy mundurów, wyposażenia żołnierza dawniej i dziś. Przed szkołą stała tzw. sanitarka, którą można było zwiedzać. To była wspaniała integracyjna impreza! Niech żyje rodzina!!!

Notatka: E.Tuligłowska-Sak

Święto Rodziny 3a
Święto Rodziny 3a
Święto Rodziny 3a
Święto Rodziny 3a
Święto Rodziny 3a
Święto Rodziny 3a
Święto Rodziny 3a
Święto Rodziny 3a
Święto Rodziny 3a
Święto Rodziny 3a
Święto Rodziny 3a
Święto Rodziny 3a
Święto Rodziny 3a
Święto Rodziny 3a
Święto Rodziny 3a