7 czerwca 2019r. klasy IIb i IIc udały się do Gospodarstwa Edukacyjnego „W labiryntach”. Najpierw uczniowie podzieleni na 3 grupy mieli za zadanie ułożyć na trawie z drewnianych klocków labirynty.

Następnie dzieci  udały się śladem niebieskich strzałek na ścieżkę edukacyjną - tutaj zadaniem było szukanie znaków, z których potem miały odszyfrować hasło. Droga wiodła przez las i bagna. Wszystkie grupy spotkały się na polanie z wieżą. Kolejnym zadaniem było zdobycie w labiryncie 4 kolorowych chorągiewek. Udało się!Po takiej zaprawie zupka pomidorowa smakowała  znakomicie. Niektórzy wzięli po 3 dokładki! Kolejną atrakcją było puszczanie ogromnych baniek. Najwięcej jednak radości było przy próbach zburzenia wież z klocków balonikami wypełnionymi wodą - z katapult. Po takich emocjach przydała się smakowita kiełbaska z grilla. No i oczywiście nie mogło obyć się bez zakupów-pamiątki z Paprot, baloniki na wodę, woreczki z lawendą, kijki do puszczania baniek i wiele innych pozwolą dzieciom na długo zachować wspomnienia z tej wycieczki oraz sprawić przyjemność najbliższym. Dziękujemy Rodzicom z obu klas za zorganizowanie wycieczki.

Notatka+foto: K.Okoń

Wycieczka do Paprot - 2c, 2b
Wycieczka do Paprot - 2c, 2b
Wycieczka do Paprot - 2c, 2b
Wycieczka do Paprot - 2c, 2b
Wycieczka do Paprot - 2c, 2b
Wycieczka do Paprot - 2c, 2b
Wycieczka do Paprot - 2c, 2b
Wycieczka do Paprot - 2c, 2b
Wycieczka do Paprot - 2c, 2b
Wycieczka do Paprot - 2c, 2b
Wycieczka do Paprot - 2c, 2b
Wycieczka do Paprot - 2c, 2b
Wycieczka do Paprot - 2c, 2b
Wycieczka do Paprot - 2c, 2b
Wycieczka do Paprot - 2c, 2b
Wycieczka do Paprot - 2c, 2b