Dnia 28 maja 2019r. klasa I a wybrała się do Komendy Powiatowej  Policji w Kołobrzegu. Głównym  celem wyjścia było zapoznanie z pracą policjantów, zwiedzenie budynku komendy i przypomnienie ważnych zasad bezpieczeństwa.

Na  parkingu policyjnym obejrzeliśmy różne wozy policyjne - do transportu aresztantów, wozy patrolowe. Każdy z uczniów mógł sobie zrobić zdjęcie w radiowozie. Zaprezentowano nam sygnały świetlne i dźwiękowe. Pan policjant udzielił również informacji na temat bezpiecznego poruszania się po ulicy i jak  unikać niebezpieczeństw, z jakimi można spotkać się każdego dnia oraz w jaki sposób radzić sobie w sytuacjach, gdy się już pojawią. Wycieczka była bardzo atrakcyjna, wywołała wiele wrażeń.

Notatka: B.Sadowska

Wyjście kl. I a na Policję
Wyjście kl. I a na Policję
Wyjście kl. I a na Policję
Wyjście kl. I a na Policję
Wyjście kl. I a na Policję