22 maja obchodziliśmy ŚWIATOWY DZIEŃ PRAW ZWIERZĄT. Podczas tegorocznej edycji tego wydarzenia w naszej szkole w tygodniu 21-24.05.2019 r. można było zobaczyć  wystawę poświęconą zapisom prawnym  - artykułom, które mówią jak powinniśmy traktować zwierzęta.

24 maja uczniowie klasy 3 a przedstawili apel o powyższej tematyce.Dzieci w wierszach Jana Brzechwy przedstawiły różne zwierzęta, ogłosiły zapisy mówiące o prawach zwierząt oraz zaprezentowały swoje ulubione zwierzęta (Krzyś - rybkę, Karol- świnkę morską, a Dawid -pieska). Dzieci z młodszych klas przyszły na apel z pracami plastycznymi przedstawiającymi swoje ulubione zwierzęta. Na zakończenie spotkania dzieci poznały treść listu napisanego przez psa. Było to okazją, aby przypomnieć o czym powinien pamiętać właściciel psa lub każdego zwierzęcia.

Notatka: E.Tuligłowska-Sak

Dzień praw zwierząt w wykonaniu klasy 3a
Dzień praw zwierząt w wykonaniu klasy 3a
Dzień praw zwierząt w wykonaniu klasy 3a
Dzień praw zwierząt w wykonaniu klasy 3a
Dzień praw zwierząt w wykonaniu klasy 3a
Dzień praw zwierząt w wykonaniu klasy 3a
Dzień praw zwierząt w wykonaniu klasy 3a
Dzień praw zwierząt w wykonaniu klasy 3a
Dzień praw zwierząt w wykonaniu klasy 3a
Dzień praw zwierząt w wykonaniu klasy 3a
Dzień praw zwierząt w wykonaniu klasy 3a
Dzień praw zwierząt w wykonaniu klasy 3a
Dzień praw zwierząt w wykonaniu klasy 3a
Dzień praw zwierząt w wykonaniu klasy 3a