Drużyna chłopców w Mistrzostwach Województwa w  drużynowych biegach przełajowych zajęła VIII miejsce. Zawody były rozgrywane w Gryfinie.   W finale startowało 21 drużyn, które zostały wyłonione podczas eliminacji powiatowych.

Prawo startu miały tylko szkoły, które wygrały Mistrzostwa Powiatu. Miejsce jest tym bardziej cenne, że nie mogliśmy wystąpić w najsilniejszym składzie, a różnice punktowe między drużynami zajmującymi miejsca  3-8 były  minimalne. Szkołę reprezentowali chłopcy z rocznika 2009 i 2007 czyli młodsi w swojej kategorii wiekowej. Wszyscy chłopcy wykazali się ambicją i odwagą sportową, która zasługuje na uznanie i docenienie.

 A oto skład reprezentacji SP4 Kołobrzeg:

  1. Grzankowski Igor IVCD
  2. Matwiejczuk Juliusz  IVB
  3. Miszczyszyn Mikołaj IVD
  4. Wojciechowski Jan IVD
  5. Bulski Bartosz VC
  6. Dziedziura Mateusz VC
  7. Rzeszotarski Mateusz VID
  8. Wojciechowski Antoni VC
  9. Wojciechowski Jan VC

 Opiekun: Przemysław Wróbel, Bartosz Gajkowski

 

VIII miejsce w Mistrzostwach Województwa w Drużynowych Biegach Przełajowych w Gryfinie