Zachodniopomorski Finał turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" odbył się w czwartek w Szczecinku. W kategorii do lat 10 powiat kołobrzeski reprezentowała Szkoła Podstawowa nr 4 osiągając ćwierćfinał rozgrywek.

W meczu 1/4 rozgrywek ulegliśmy późniejszemu zwycięzcy - Arkonii Szczecin. Z 9 chłopców reprezentujących SP4, na co dzień trenuje w MKP Kotwica Kołobrzeg, w AP Kotwica. Chłopcy na koniec mieli nieco markotne miny, ale zapewniam, że dostanie się do najlepszej 8 województwa z pewnością jest fajnym osiągnięciem Tym bardziej, że od kilku lat wygrywają zespoły, które składają się z zawodników klas sportowych bądź piłkarskich. Głowa do góry i gramy dalej. Gratulacje dla całej drużyny‼️ Skład: Szymon Wajszczyk, Oskar Kolasiński, Mikołaj Miszczyszyn, Igor Grzankowski, Jan Wojciechowski, Antoni Filipczak, Dawid Cecot, Piotr Miedziński, Alan Skorupa.

Notatka: M.Wachowski

Zachodniopomorski Finał turnieju
Zachodniopomorski Finał turnieju
Zachodniopomorski Finał turnieju