W kwietniu obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia i z tej okazji  uczniowie klas III wszystkich kołobrzeskich szkół bawią się i rywalizują biorąc udział w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Zdrowiu „W zdrowym ciele zdrowy duch”.

Dzięki funduszom z Miejskiego Programu Profilaktyki i Zapobiegania Problemom Alkoholowym w tym roku konkurs odbył się już jedenasty raz. Gościliśmy panią wiceprezydent Ilona Grędas-Wójtowicz oraz przedstawiciela Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej panią Agnieszkę Rodak. Jak zawsze mogliśmy liczyć na pomoc uczniów Zespołu Szkół Morskich pod opieką pani wicedyrektor Magdaleny Wendorf-Rogaczewskiej.  Pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 6, drugie Zespół Szkół uzdrowiskowych „Słoneczko” a trzecie Szkoła Podstawowa nr 9 i Szkoła Podstawowa nr4. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Notatka: I.Jankowiak

Konkursie Wiedzy o Zdrowiu
Konkursie Wiedzy o Zdrowiu
Konkursie Wiedzy o Zdrowiu
Konkursie Wiedzy o Zdrowiu
Konkursie Wiedzy o Zdrowiu
Konkursie Wiedzy o Zdrowiu
Konkursie Wiedzy o Zdrowiu
Konkursie Wiedzy o Zdrowiu
Konkursie Wiedzy o Zdrowiu
Konkursie Wiedzy o Zdrowiu
Konkursie Wiedzy o Zdrowiu
Konkursie Wiedzy o Zdrowiu
Konkursie Wiedzy o Zdrowiu
Konkursie Wiedzy o Zdrowiu
Konkursie Wiedzy o Zdrowiu
Konkursie Wiedzy o Zdrowiu