Szanowni Rodzice, Opiekunowie, Szanowni Państwo niniejszym informuję, iż w "tłusty" czwartek rozpoczynamy tegoroczną akcję "Wyślij pączka do Afryki". Bardzo liczymy na Państwa pomoc, abyśmy wspólnie mogli czynić dobro.

Misjonarze kapucyni w Republice Środkowoafrykańskiej i Czadzie zamienią Naszą darowiznę na pomoc potrzebującym dzieciom. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży pączków to:  posiłki dla osieroconych dzieci, czysta, zdrowa woda z 3 nowych studni, edukacja dla dzieci z buszu, operacje dla niepełnosprawnych, nowe kaplice w 3 wioskach w buszu, nowe boisko, plac zabaw, zajęcia dla dzieciaków i wiele innych. Rozwijajmy razem dzieło Miłosierdzia. Planujemy trzy kiermasze: czwartek 28.02, wtorek 12.03 oraz wtorek 19.03. Bardzo prosimy o pomoc i dostarczenie wypieków. "Tłusty" czwartek klasy I-III, 12.03 klasy IV-V, 19.03 klasy VI-VIII.

Z wyrazami szacunku Iwona Romańska - Liber.