22 stycznia  to ważna data w kalendarzu, bo obchodzimy "Święto Dziadka". Dlatego w tym dniu uczniowie klasy II b zaprosili do swojej klasy wszystkie Babcie i Dziadziusiów.

Dzieci zadedykowały swoim Dziadkom wierszyki, piosenki i  własnoręcznie wykonane laurki. Niejednemu Kochanemu Seniorowi zakręciła się łezka w oku, gdy oglądał występ swojej wnuczki, czy wnuka. Dziadkowie byli bardzo wzruszeni i bardzo szczęśliwi. Okazało się też, że niektórzy znają naszą szkołę nie tylko poprzez swoje wnuki, ale sami niegdyś do niej uczęszczali. Był to dla nich taki sympatyczny powrót do przeszłości.  Mamusie przygotowały dla wszystkich pyszny poczęstunek. Było to przemiłe popołudnie  spędzone w naszej szkole.

notatka: R. Tomicka

 

 

Święto Babci i Dziadka w klasie II b.
Święto Babci i Dziadka w klasie II b.
Święto Babci i Dziadka w klasie II b.
Święto Babci i Dziadka w klasie II b.
Święto Babci i Dziadka w klasie II b.
Święto Babci i Dziadka w klasie II b.
Święto Babci i Dziadka w klasie II b.
Święto Babci i Dziadka w klasie II b.
Święto Babci i Dziadka w klasie II b.
Święto Babci i Dziadka w klasie II b.
Święto Babci i Dziadka w klasie II b.
Święto Babci i Dziadka w klasie II b.