Uczniowie naszej szkoły od wielu lat angażują się w różnorodne akcje charytatywne. Kiedy tylko trzeba pomóc odpowiadają swoim zaangażowaniem.

W tym roku dzieci zbierały karmę i kocyki do schroniska dla zwierząt, okulary dla mieszkańców Afryki, pieniądze na kołobrzeskie Hospicjum, soki na miejską Wigilię dla Samotnych, dary do paczek dla potrzebujących na Boże Narodzenie. Uczniowie klas starszych przygotowali paczkę mikołajkową dla podopiecznych Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą Oddział w Gdańsku. Ponadto przez cały rok ofiarnie zbierają korki od plastikowych butelek-pomoc choremu dziecku. A teraz przyszedł czas na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Poznajcie naszych Wolontariuszy, którzy 13 stycznia 2019r. nie szczędzili czasu, aby pomagać chorym i potrzebującym!

Hania Nowak kl. 2b, Emil Górny kl. 2c, Jakub Michalski kl. 4b

HANIA NOWAK kl. 2b
HANIA NOWAK kl. 2b, JAKUB MICHALSKI 4B
Hania Nowak 2b
Hania Nowak 2b
Emil Górny kl. 2c
Emil Górny II c
Emil Górny 2c
Jakub MIchalski  kl. 4b
Jakub Michalski kl. 4b
Jakub Michalski kl. 4b
Emil Górny kl. 2c