20 grudnia 2018r. odbył się apel wychowawczy poruszający tematykę bezpieczeństwa na drodze oraz bezpiecznego spędzania ferii świątecznych. Omówiono niebezpieczeństwa wynikające z niewłaściwych zabaw zimowych.

Zwrócono uwagę na bezpieczne zabawy zimowe oraz konieczność noszenia odblasków w okresie jesienno-zimowym. Podsumowano szkolny konkurs plastyczny "Moja rodzina nosi odblaski". Wielkie podziękowania składamy dyrekcji szkoły za ufundowanie nagród rzeczowych. Radość  z ich otrzymania długo gościła na buziach dzieci. Nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy! Wszyscy uczniowie klas I-III dostali odblaski, będą widoczni z daleka. Droga do i ze szkoły będzie bardziej bezpieczna!

Notatka: M.Horniatkiewicz

foto: R.Tomicka

Jestem widoczny-noszę odblaski
Jestem widoczny-noszę odblaski
Jestem widoczny-noszę odblaski
Jestem widoczny-noszę odblaski
Jestem widoczny-noszę odblaski
Jestem widoczny-noszę odblaski
Jestem widoczny-noszę odblaski
Jestem widoczny-noszę odblaski
Jestem widoczny-noszę odblaski
Jestem widoczny-noszę odblaski
Jestem widoczny-noszę odblaski