W klasie IIc tematy związane ze zwierzętami rozpoczęła wizyta pupilów w klasie. Swoimi zwierzątkami domowymi pochwalili się Lila, Karina i Kamil. Dzieci dowiedziały się od koleżanek i kolegi  bardzo dużo o hodowli i opiece.

Z dużym zainteresowaniem obserwowały zachowanie zwierzątek. Dzieci  bardzo zaangażowały się w zbiórkę karmy dla kołobrzeskiego schroniska dla zwierząt. Na zajęciach kreatywnych wykonały zwierzaki - dziwaki. Praca była podsumowaniem zajęć związanych z ukazaniem roli zwierząt w życiu człowieka, korzyści posiadania zwierzątek domowych, ale i z obowiązkiem względem nich.

Notatka+foto: K.Okoń

Pomagamy zwierzętom 2c
Pomagamy zwierzętom 2c
Pomagamy zwierzętom 2c
Pomagamy zwierzętom 2c
Pomagamy zwierzętom 2c
Pomagamy zwierzętom 2c
Pomagamy zwierzętom 2c
Pomagamy zwierzętom 2c
Pomagamy zwierzętom 2c
Pomagamy zwierzętom 2c
Pomagamy zwierzętom 2c