5 grudnia uczniów  klasy I b odwiedzili ratownicy WOPR. Panowie przygotowali bardzo ciekawe zajęcia  z ratownictwa. Podczas spotkania dzieci poznały zasady udzielania pierwszej pomocy.

Z wielkim zaangażowaniem ćwiczyły właściwe zachowania na manekinach. Pan ratownik pokazał i opisał uczniom specjalistyczne sprzęty , które są wykorzystywane podczas ratowania ludzi w wodzie. Dzieci zostały zapoznane także z oznakowaniem,  które należy przestrzegać podczas korzystania z kąpieli wodnych. Na zakończenie każde dziecko otrzymało dyplom uczestnika kursu z ratownictwa. Bardzo dziękujemy Panom Ratownikom za poświęcony czas i ciekawe zajęcia.

Notatka: M.Krawiec

Zajęcia z pierwszej pomocy w kl. I b.
Zajęcia z pierwszej pomocy w kl. I b.
Zajęcia z pierwszej pomocy w kl. I b.
Zajęcia z pierwszej pomocy w kl. I b.
Zajęcia z pierwszej pomocy w kl. I b.
Zajęcia z pierwszej pomocy w kl. I b.
Zajęcia z pierwszej pomocy w kl. I b.
Zajęcia z pierwszej pomocy w kl. I b.
Zajęcia z pierwszej pomocy w kl. I b.