W piątek, 30 listopada uczniowie klasy VI c i VI d wraz z wychowawczyniami p. Anną Być oraz Magdalęną Grondys-Welc postanowili włączyć się w akcję charytatywną.

W ramach tego przedsięwzięcia przygotowali paczkę mikołajkową dla podopiecznych Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą Oddział w Gdańsku. Uczniowie wraz z rodzicami zorganizowali zbiórkę świątecznych prezentów dla chorych dzieci. W tym wyjątkowym czasie uczniowie klasy VI c i VI d zechcieli podarować dzieciom chorym na mukowiscydozę prezenty, które wywołają uśmiech na ich twarzy. Oprócz tego przygotowali własnoręcznie wykonaną kartkę świąteczną, w której złożyli dzieciom i ich rodzinom najserdeczniejsze świąteczne życzenia. Jesteśmy dumni, że nasi uczniowie w tym niezwykłym bożonarodzeniowym czasie myślą również o tych najbardziej potrzebujących pomocy. Wychowawczynie klas serdecznie dziękują Rodzicom uczniów za wsparcie akcji.

Notatka: M.Grondys-Welc

Akcja charytatywna klasy VI c i VI d
Akcja charytatywna klasy VI c i VI d
Akcja charytatywna klasy VI c i VI d
Akcja charytatywna klasy VI c i VI d
Akcja charytatywna klasy VI c i VI d
Akcja charytatywna klasy VI c i VI d
Akcja charytatywna klasy VI c i VI d