W dniach 6 i 7 listopada w Budzistowie odbyła się kolejna edycja turnieju piłki nożnej "Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU". Turniej ten to największy turniej piłkarski dla dzieci w Polsce i w Europie, w którym do tej pory wzięło udział ponad 1,5 miliona dziewcząt i chłopców z całego kraju.

Zakończenie Turnieju jest wyjątkowe, bo mecze finałowe rozgrywane są na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Nasi uczniowie każdego roku dzielnie rywalizują na szczeblu powiatowym, który jest etapem wstępnym do finału wojewódzkiego. W tym roku reprezentacja SP 4 zgłosiła do zawodów po 2 zespoły w kategorii U-10 i U-12. Wszyscy godnie reprezentowali naszą szkołę lecz tylko 1 drużynie udało się awansować do finału zwyciężając etap powiatowy.
Już w kwietniu 2019 r. finały wojewódzkie, a później... :-) Najlepsza szkoła z każdego województwa rozegra finał o mistrzostwo Polski.
Skład zespołu, który będzie nas reprezentował w finałach wojewódzkich:
Szymon Wajszczyk, Oskar Kolasiński, Alan Skorupa, Jan Wojciechowski, Igor Grzankowski, Antek Filipczak, Dawid Cecot, Mikołaj Miszczyszyn, Piotr Miedziński.
Gratulujemy raz jeszcze wszystkim uczestnikom turnieju i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Notatka: M.Wachowski

Tymbark
Tymbark