Zakończyliśmy akcję „CZARY MARY OKULARY”. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się oddać nam zbędne okulary. Dla ludzi żyjących w najbiedniejszych krajach świata to bardzo duża pomoc, bowiem koszt zakupu jednej pary okularów w Afryce jest bardzo wysoki.

ulary przesyłane z Polski pomagają wielu ludziom. Zebraliśmy 93 pary okularów, które skrzętnie policzyła nasza szkolna wolontariuszka Natalia. Okulary wysłaliśmy do fundacji Redemptoris Missio, tam zostaną zbadane celem ustalenia mocy, opisane i zabezpieczone powędrują do potrzebujących. Bardzo serdecznie dziękujemy uczniom, którzy przynosili nam okulary swoje, przekazane przez Rodziców, a także przekazane przez Babcie i Dziadków.

Notatka: I.Romańska

Czary mary okulary
Czary mary okulary
Czary mary okulary
Czary mary okulary
Czary mary okulary
Czary mary okulary
Czary mary okulary
Czary mary okulary
Czary mary okulary