19 października  w piątek klasa II a wzięła udział w miejskiej akcji ekologicznej "Wielkie Sadzenie Roślin 2018" - Zielony Kołobrzeg. Dzieci sadziły cebulki szafirków pod Dębem na Placu 18 Marca.

Była to świetna okazja, aby poznać i w praktyce wykorzystać wiedzę na temat budowy i  warunków życia roślin. Dzieci otrzymały od organizatorów akcji nagrody za swoją pracę: notesy z długopisami, rośliny rosiczki do hodowli domowej i maskotki. Wiosną wybierzemy się na spacer, aby podziwiać efekty swojej pracy oraz piękne kwiaty zdobiące trawniki naszego miasta.

Notatka: M.Szabla

Wielkie Sadzenie Roślin 2018
Wielkie Sadzenie Roślin 2018
Wielkie Sadzenie Roślin 2018
Wielkie Sadzenie Roślin 2018
Wielkie Sadzenie Roślin 2018
Wielkie Sadzenie Roślin 2018
Wielkie Sadzenie Roślin 2018
Wielkie Sadzenie Roślin 2018