Klasa 3 a przystąpiła do realizacji projektu pt. "Wymiana pocztówkowa". Projekt ten polega na wymianie kartek pocztowych pomiędzy szkołami w całej Polsce oraz stworzeniu pocztówkowej mapy Polski.

Bardzo się ucieszyliśmy, bo kilka dni temu otrzymaliśmy już pierwszą kartkę z SP z Gdańska. Zawisła ona honorowo na konturowej mapie naszego kraju Była to też okazja do rozmowy o zabytkach i legendach Gdańska. Dziś uczniowie naszej klasy uczyli się adresować kartki pocztowe. Pocztówki z pięknymi widokami i zabytkami naszego miasta wyruszą już niedługo w świat.

Notatka: E.Tuligłowska-Sak

Wymiana pocztówkowa - 3a
Wymiana pocztówkowa - 3a
Wymiana pocztówkowa - 3a
Wymiana pocztówkowa - 3a
Wymiana pocztówkowa - 3a
Wymiana pocztówkowa - 3a
Wymiana pocztówkowa - 3a
Wymiana pocztówkowa - 3a
Wymiana pocztówkowa - 3a
Wymiana pocztówkowa - 3a