W minionym tygodniu uczniowie klasy II b i II c wybrali się z wizytą do lasu we Włościborzu. Odbyła się tam prawdziwa lekcja przyrody. Pan Leśniczy opowiadał dzieciom różne  ciekawostki z życia roślin i zwierzą, oprowadzał po leśnych ścieżkach, pokazywał lizawki dla zwierząt.

Dzieci także zaglądnęły do leśnej stołówki, do której zimą dostarczane są smakołyki dla zwierząt. Uczniowie odwiedzili również "szkółkę leśną", w której uczniami były młode sadzonki drzew liściastych i iglastych. Na koniec ze smakiem zjedliśmy pieczone kiełbaski i wróciliśmy pełni wrażeń do szkoły. Było jesiennie i pięknie.

Notatka: R.Tomicka

Wycieczka do lasu kl. 2b i 2c
Wycieczka do lasu kl. 2b i 2c
Wycieczka do lasu kl. 2b i 2c
Wycieczka do lasu kl. 2b i 2c
Wycieczka do lasu kl. 2b i 2c
Wycieczka do lasu kl. 2b i 2c
Wycieczka do lasu kl. 2b i 2c
Wycieczka do lasu kl. 2b i 2c
Wycieczka do lasu kl. 2b i 2c
Wycieczka do lasu kl. 2b i 2c
Wycieczka do lasu kl. 2b i 2c