13 września 2018 r. klasa III a odbyła wycieczkę do pasieki pszczół w Dygowie. Program pobytu był bardzo bogaty. Podczas pogadanki pana Rytwińskiego poznaliśmy życie pszczelej rodziny. Degustowaliśmy miód.

Zwiedziliśmy pasiekę, poznaliśmy wnętrze ula i sposoby wybierania miodu na przestrzeni lat. Poznaliśmy walory zdrowotne miodu i produktów z ula. Potem był czas na zabawę - do dyspozycji była trampolina, huśtawki, zjeżdżalnia i boisko piłki nożnej. Zjedliśmy też pyszne kiełbaski z grilla. Na zakończenie zrobiliśmy zakupy w sklepiku z miodowymi produktami: kupiliśmy świeczki w ciekawych kształtach, miody, kosmetyki, propolis, pyłek kwiatowy. Każdy uczeń otrzymał na słoiczek świeżego i lejącego miodu wielokwiatowego.To była słodka i pachnąca wycieczka.

Notatka: E.Tuligłowska-Sak

Wycieczka do pasieki - 3a
Wycieczka do pasieki - 3a
Wycieczka do pasieki - 3a
Wycieczka do pasieki - 3a
Wycieczka do pasieki - 3a
Wycieczka do pasieki - 3a
Wycieczka do pasieki - 3a
Wycieczka do pasieki - 3a
Wycieczka do pasieki - 3a
Wycieczka do pasieki - 3a
Wycieczka do pasieki - 3a
Wycieczka do pasieki - 3a
Wycieczka do pasieki - 3a
Wycieczka do pasieki - 3a
Wycieczka do pasieki - 3a
DSC_0172