W dniu 9 września na Stadionie im. Sebastiana Karpiniuka odbył się Turniej piłki nożnej dla uczniów szkół podstawowych.W turnieju wzięło udział 14 szkół powiatu kołobrzeskiego, które rozlosowane były na 2 równe grupy. W każdej grupie grano systemem każdy z każdym.

Z każdej grupy wychodziły 2 szkoły, które w kolejnej fazie grały półfinały a zwycięzcy tych meczów rozegrali mecz finałowy. SP nr 4 zajęła II m-ce uznając wyższość po rzutach karnych SP nr 6. Naszą szkołę reprezentowali: Czyżewski Karol, Waligóra Natan, Miszczyszyn Mikołaj, Grzankowski Igor, Skorupa Alan, Kolasiński Oskar, Strzelczyk Sergiusz, Woźniak Jacek, Wojciechowski Jan, Pietruszczyński Ryszard. Gratulacje dla zawodników i życzymy dalszych sukcesów. Na wielkie brawa zasługują również organizatorzy turnieju. Gość specjalny zawodów świetny piłkarz i wspaniały człowiek Frączczak Adam. Do zobaczenia za rok❗️❗️❗️

Notatka+foto: M.Wachowski

Fenestra Cup
Fenestra Cup
Fenestra Cup
Fenestra Cup
Fenestra Cup