18.06.2018 r. klasa 2 a odwiedziła zakład fryzjerski, w którym pracuje mama naszego kolegi Wiktora. Wizyta ta miała na celu poznanie jednego z zawodów naszych rodziców- zawodu fryzjera, pozwoliła odkryć tajniki tego zajęcia.

Dzieci utrwaliły zasady przestrzegania higieny osobistej, poznały sposoby troski o czyste i piękne włosy. Najwięcej radości sprawiła dzieciom możliwość wyboru fryzury. Chłopcy wybierali stylizację na znanych piłkarzy, zaś dziewczynki -koki, loki, warkocze. Dodajmy, że żadna fryzura się nie powtórzyła. Dziękujemy paniom fryzjerkom za zaproszenie!

 

Wizyta w zakładzie fryzjerskim 2 a
Wizyta w zakładzie fryzjerskim 2 a
Wizyta w zakładzie fryzjerskim 2 a
Wizyta w zakładzie fryzjerskim 2 a
Wizyta w zakładzie fryzjerskim 2 a
Wizyta w zakładzie fryzjerskim 2 a
Wizyta w zakładzie fryzjerskim 2 a
Wizyta w zakładzie fryzjerskim 2 a
Wizyta w zakładzie fryzjerskim 2 a