14.06. 2018 r. odbyły się I Mistrzostwa Szkoły w Tabliczce Mnożenia. Wzięli w nich udział najlepsi reprezentanci klas I-III. Mistrzem klas I został Jan Krzesicki z I b - op.Renata Tomicka.

I wicemistrzem został Igor Rutkowski z kl. I c - op.Katarzyna Okoń, a II- Adam Trott z I a - op.Maria Szabla. Wśród klas II najlepsza okazała się Hanna Maksymowicz z II a-op. Edyta Tuligłowska-Sak, II miejsce wywalczył -Wojciech Leśniakiewicz z II b - op.Zofia Czaplicka, a III przypadło Wojciechowi Urbaniakowi z II c - op. Małgorzata Horniatkiewicz. Mistrzynią klas III została Hanna Cybulska z III b-op.Marzena Krawiec. Tytuł I wicemistrza wywalczył Michał Zabój z III g-op.Aleksandra Lewandowska, a II wicemistrza Filip Chlebowski z III f-op. Judyta Wiśniewska. Gratulujemy!Do zobaczenia za rok.

Notatka: K.Okoń, R.Tomicka

Mistrzowie tabliczki mnożenia
Mistrzowie tabliczki mnożenia
Mistrzowie tabliczki mnożenia
Mistrzowie tabliczki mnożenia