Od ośmiu lat w naszej szkole realizowany jest przez p.Renatę Tomicką i Katarzynę Okoń Projekt Edukacji Morskiej "Od Morza jesteśmy".

W tym roku dzieci uczyły się śpiewania szant (wystąpiły w konkursie oraz zaprezentowały się podczas szkolnego festynu), odbyły wycieczki do Morskiego Ośrodka Szkoleniowego oraz do Portu Jachtowego. Tam wzbogacały swoją wiedzę o morzu, poznawały podstawowe terminy żeglarskie, uczyły się wiązać liny. W realizacji tego projektu szkoła współpracuje z Zarządem Portu Morskiego w Kołobrzegu, Portem Jachtowym w Kołobrzegu, Ligą Morską i Rzeczną w Kołobrzegu, Zespołem Szkół  Morskich w Kołobrzegu oraz Kołobrzeskimi Wiadomościami. Wieloletnia współpraca przyczynia się do wychowania morskiego najmłodszych.

Notatka: K.Okoń

Edukacja morska - port jachtowy 1a,b,c
Edukacja morska - port jachtowy 1a,b,c
Edukacja morska - port jachtowy 1a,b,c
Edukacja morska - port jachtowy 1a,b,c
Edukacja morska - port jachtowy 1a,b,c
Edukacja morska - port jachtowy 1a,b,c