5.06.2018r. uczniowie klas I b i I c udali się na wycieczkę edukacyjną do Wolińskiego Parku Narodowego. Pierwszy przystanek był w Trzęsaczu, gdzie dzieci mogły zobaczyć ruiny kościoła, wysłuchać jego historii w Multimedialnym Muzeum oraz stanąć na 15-tym południku - każdy otrzymał Certyfikat.

Następnie dzieci udały się na Żubrowisko, do Muzeum WPN. W Międzyzdrojach weszły na molo, przeszły się wokół Promenady Gwiazd. Nad Jeziorkiem Turkusowym zjadły pyszny obiad. Zaopatrzone w pamiątki oraz w miłe wspomnienia wróciły szczęśliwie do domów.

Notatka:K.Okoń

Wycieczka do WPN - 1b,1c.
Wycieczka do WPN - 1b,1c.
Wycieczka do WPN - 1b,1c.
Wycieczka do WPN - 1b,1c.
Wycieczka do WPN - 1b,1c.
Wycieczka do WPN - 1b,1c.
Wycieczka do WPN - 1b,1c.
Wycieczka do WPN - 1b,1c.
Wycieczka do WPN - 1b,1c.
Wycieczka do WPN - 1b,1c.
Wycieczka do WPN - 1b,1c.