W piątek uczniowie klasy 5c mieli niepowtarzalną okazję, aby poznać tajniki działania drukarki 3D, ponieważ wzięli udział w warsztatach informatycznych przygotowanych dla nich przez nauczyciela Zespołu Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich w Kołobrzegu.

Podczas zajęć uczniowie obejrzeli prezentację na temat specyfiki działania drukarki 3D, poznali programy do obsługi i materiały do druku. Uczniowie z zaciekawieniem przyglądali się, jak powstaje medalion w drukarce 3D. Obejrzeli również wiele ciekawych modeli wydrukowanych w technologii 3D.
Dziękujemy mamie Marty Łobody za pomoc w organizacji zajęć. 

Notatka: M. Grondys-Welc

Warsztaty informatyczne w ZSE-H w Kolobrzegu dla uczniów klasy 5c.
Warsztaty informatyczne w ZSE-H w Kolobrzegu dla uczniów klasy 5c.
Warsztaty informatyczne w ZSE-H w Kolobrzegu dla uczniów klasy 5c.
Warsztaty informatyczne w ZSE-H w Kolobrzegu dla uczniów klasy 5c.