1 czerwca klasa 2 a spędziła fantastycznie! Niespodzianka czekała już na dzieci za progiem szkoły, bowiem pojechaliśmy ciuchcią trasą wycieczkową przez miasto zwiedzając Kołobrzeg.

Potem odwiedziliśmy "Ukrytą Krainę", gdzie za pomocą różdżki czarowaliśmy różne postaci z bajek - czarownicę, elfy z Calineczką, króliki , marchewkowe pole,....Była to super zabawa! Spacer w dzielnicy portowej dał nam okazję do zatrzymania się pod Pomnikiem Zaślubin, przejście bindażem grabowym, podziwianie fontann. Potem odwiedziliśmy Świat Lodów, gdzie tata naszego kolegi Dawida pokazał nam cały proces powstawania pysznych lodów. Pobyt w lodziarni zakończył się słodkim lodowym poczęstunkiem. Na koniec - zabawa na placu zabaw.To był najlepszy dzień w roku!

Dzień Dziecka w klasie 2 A
Dzień Dziecka w klasie 2 A
Dzień Dziecka w klasie 2 A
Dzień Dziecka w klasie 2 A
Dzień Dziecka w klasie 2 A
Dzień Dziecka w klasie 2 A
Dzień Dziecka w klasie 2 A
Dzień Dziecka w klasie 2 A
Dzień Dziecka w klasie 2 A
Dzień Dziecka w klasie 2 A
Dzień Dziecka w klasie 2 A
Dzień Dziecka w klasie 2 A
Dzień Dziecka w klasie 2 A