Już po raz ósmy odbył się w naszej szkole Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Morzu „Morze, Nasze Morze”. Uczniowie klas III z kołobrzeskich szkół musieli wykazać się wiedzą morską, zaprezentować wylosowane szanty oraz swoją sprawność fizyczną.

W tym roku I miejsce zajęła reprezentacja SP nr 4-uczniowie z IIIa, IIIb i IIId. II miejsce zajęli uczniowie z SP nr 9, a III-reprezentacja z SP 8. Gratulacje! Statuetki oraz nagrody ufundowane przez Zarząd Portu Morskiego w Kołobrzegu-dziękujemy Prezesowi-p.Arturowi Lijewskiemu-oraz przez Radę Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 4 bardzo dzieciom się podobały.W organizację konkursu zaangażowali się również pracownicy ZPM i Portu Jachtowego w Kołobrzegu.W komisji oprócz Dyrektor Szkoły p. Jolanty Wasili zasiedli również: p.Jacek Kasprzak, p.Kazimierz Ratajczyk oraz marynarze z Zespołu Szkół Morskich. Rozpoczęcie konkursu należało do uczennicy z Zespołu Piosenki i Tańca „Tirlitonki”, która wykonała przygotowane pod kierunkiem p.Marii Dudek piosenki o morzu.Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie. Na przyszłoroczną edycję konkursu zapraszają Katarzyna Okoń i Renata Tomicka.

Notatka: K.Okoń

Konkurs wiedzy o morzu
Konkurs wiedzy o morzu
Konkurs wiedzy o morzu
Konkurs wiedzy o morzu
Konkurs wiedzy o morzu
Konkurs wiedzy o morzu
Konkurs wiedzy o morzu
Konkurs wiedzy o morzu
Konkurs wiedzy o morzu
Konkurs wiedzy o morzu
Konkurs wiedzy o morzu
Konkurs wiedzy o morzu
Konkurs wiedzy o morzu
Konkurs wiedzy o morzu
Konkurs wiedzy o morzu
Konkurs wiedzy o morzu
Konkurs wiedzy o morzu
Konkurs wiedzy o morzu
Konkurs wiedzy o morzu
Konkurs wiedzy o morzu
Konkurs wiedzy o morzu
Konkurs wiedzy o morzu
Konkurs wiedzy o morzu
Konkurs wiedzy o morzu
Konkurs wiedzy o morzu
Konkurs wiedzy o morzu
Konkurs wiedzy o morzu
Konkurs wiedzy o morzu
Konkurs wiedzy o morzu
Konkurs wiedzy o morzu
Konkurs wiedzy o morzu
Konkurs wiedzy o morzu
Konkurs wiedzy o morzu
Konkurs wiedzy o morzu
Konkurs wiedzy o morzu