17 maja klasę III b odwiedziły sześciolatki z Przedszkola nr 10 w Kołobrzegu. Uczniowie bardzo troskliwie zaopiekowali się maluchami. Cierpliwie tłumaczyli zasady posługiwania się wagami matematycznymi.

Wspólnie układali figury zwierząt na tangramach i kolorowali miniaturowe pacynki. Przedszkolaki mogły już teraz poczuć dreszczyk emocji siedząc w szkolnych ławkach jak prawdziwi uczniowie. Maluchy poznały niektóre pomieszczenia szkoły. Wiele radości sprawiły wszystkim dzieciom wspólne zajęcia ruchowe na holu szkoły i na szkolnym podwórku.

Notatka: M.Krawiec

Wizyta przedszkolaków w klasie III b
Wizyta przedszkolaków w klasie III b
Wizyta przedszkolaków w klasie III b
Wizyta przedszkolaków w klasie III b
Wizyta przedszkolaków w klasie III b
Wizyta przedszkolaków w klasie III b
Wizyta przedszkolaków w klasie III b
Wizyta przedszkolaków w klasie III b
Wizyta przedszkolaków w klasie III b