Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Zdrowiu „W zdrowym ciele zdrowy duch” na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń naszej szkoły. Jak co roku do zabawy zaprosiliśmy uczniów klas III ze wszystkich szkół podstawowych w Kołobrzegu, zgłosiło się 7 zespołów.

Gościliśmy przedstawicieli Urzędu Miasta oraz Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologiczej. Tym razem zaprosiliśmy dzieci do uczestnictwa w grze planszowej "Podróż na wyspę zdrowia". Dzieci musiały wykonać szereg zadań (wykazać się wiedzą i sprawnością fizyczną) aby dotrzeć w finale do Wyspy Zdrowia. Jak zawsze wszyscy uczniowie prezentowali szeroką wiedzę i duże zaangażowanie. Pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 4, drugie Szkoła Podstawowa nr 6, trzecie Szkoła Podstawowa nr 9. Konkurs został sfinansowany ze środków Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Notatka: I.Jankowiak

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Zdrowiu „W zdrowym ciele zdrowy duch”
Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Zdrowiu „W zdrowym ciele zdrowy duch”
Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Zdrowiu „W zdrowym ciele zdrowy duch”
Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Zdrowiu „W zdrowym ciele zdrowy duch”
Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Zdrowiu „W zdrowym ciele zdrowy duch”
Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Zdrowiu „W zdrowym ciele zdrowy duch”