W piątek, tj. 27.04.2018r. uczniowie naszej szkoły: Julia Wilawer z kl. VI a, Wioleta Wierzbicka z kl. V d, Aleksander Polguj z kl. VI d oraz Jakub Sieruga z kl. V a reprezentowali naszą szkołę w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Turniej odbywał się w Dźwirzynie i wzięło w nim udział 9 drużyn ze szkół podstawowych naszego powiatu oraz 8 drużyn z klas gimnazjalnych. Uczniowie rozwiązywali testy wiedzy oraz test skrzyżowań, wykazywali się sprawnościom w jeździe po rowerowym torze przeszkód, umiejętnością poruszania się zgodnie z przepisami po miasteczku ruchu drogowego oraz  wiedzą z zakresu pierwszej pomocy. Drużyna SP 4 w klasyfikacji szkół podstawowych zajęła wysokie III miejsce, a jeden z  naszych zawodników Aleksander Polguj w klasyfikacji indywidualnej uplasował się na III miejscu na 36 zawodników i w nagrodę otrzymał rower. Gratulujemy!

Notatka: A.Trott

Turniej BRD
Turniej BRD
Turniej BRD
Turniej BRD