W Półfinale Wojewódzkim, który odbył się w Koszalinie drużyna chłopców reprezentująca naszą szkołę w mini piłce koszykowej zajęła III miejsce. W turnieju brały udział następujące szkoły: Szkoła Podstawowa nr 3 z Koszalina, Szkoła Podstawowa nr 16 ze Szczecina i Szkoła Podstawowa ze Sławna.

W pierwszym meczu zmierzyliśmy się z gospodarzem turnieju szkołą Sp 3 z Koszalina. Mecz toczył się punkt za punkt i na przerwę schodziliśmy z wynikiem remisowym. Niestety po przerwie zaczęło brakować nam sił. Przeciwnik przejął inicjatywę i zdominował nas swoją fizycznością. Po przegranym meczu pozostało nam czekać, aż wyłoni się rywal z drugiego meczu pomiędzy drużynami szkoły Sp 16 ze Szczecina, a szkołą ze Sławna. Tak jak przewidywaliśmy o trzecie miejsce zagraliśmy ze szkołą ze Sławna. Pokonaliśmy Sławno po dość wyrównanym meczu, który jednak cały czas był pod naszą kontrolą. Ostatecznie nasza szkoła zajęła 5 miejsce w Województwie Zachodniopomorskim w rozgrywkach Szkół Podstawowych w ramach Igrzysk Dzieci.

A oto skład naszej drużyny:

1.CHAC FILIP I A
2. CHAC FRANEK IV A KPT.
3. DMOCHOWSKI TYMON IV E
4.BARTOSIEWICZ OLIWIER V B
5.GOSEK ANDZRZEJ VB
6.MRÓZ JAKUB VB
7. SIEMIEŃSKI ADAM VB
8.URBANIAK SZYMON VC
9.JUSZKIEWICZ MIKOŁAJ VD
10 RZESZOTARSKI MATEUSZ VD
11. BUDZIŃSKI PAWEŁ VIB
12. NOCOŃ JAKUB VIC
13.WASZYŃKI MACIEJ VIC

Trener: Przemysław Wróbel, pomagał trener Mariusz Fiedosewicz

Półfinał Wojewódzki w mini piłce koszykowej chłopców w Koszalinie