Wczoraj tj. 11.04.18r. były wspaniałe zajęcia z e. przyrodniczej. Uczniowie klasy I a wybrali się na zajęcia do Centrum Ogrodniczego "Żulicki". Pani Wandzia pokazywała nam rośliny, które się tutaj znajdują.

Zaczęliśmy od ziół, które wykorzystywane są w kuchni  w przyrządzaniu potraw.  Następnie dzieci podziwiały dział z  kwitnącymi  kwiatami. Duże  zainteresowanie  wzbudziła część zoologiczna sklepu. Na koniec każdy dokonał  zakupu swojej roślinki. W prezencie otrzymaliśmy   do klasy lubczyk, którym będą  opiekować się dyżurni. 

Notatka: M.Szabla

Lekcja przyrody w centrum Żulicki-1a
Lekcja przyrody w centrum Żulicki-1a
Lekcja przyrody w centrum Żulicki-1a
Lekcja przyrody w centrum Żulicki-1a
Lekcja przyrody w centrum Żulicki-1a
Lekcja przyrody w centrum Żulicki-1a
Lekcja przyrody w centrum Żulicki-1a
Lekcja przyrody w centrum Żulicki-1a
Lekcja przyrody w centrum Żulicki-1a
Lekcja przyrody w centrum Żulicki-1a
Lekcja przyrody w centrum Żulicki-1a