Kamień Pomorski okazał się szczęśliwym miejscem dla naszej reprezentacji chłopców w mini piłce koszykowej. W turnieju kwalifikacyjnym w tej dyscyplinie, w którym brało udział sześciu Mistrzów Powiatów z Regionu B, nasza szkoła zajęła drugie miejsce.

Dało nam to awans do Półfinału Mistrzostw województwa w mini piłce koszykowej chłopców. W turnieju pokonaliśmy Szkołę Podstawową z Rewala, Szkołę Podstawową nr 4 z Goleniowa, Szkołę Podstawową z Kamienia Pomorskiego i Szkołę Podstawową z Gryfic. Ulegliśmy tylko faworytom turnieju Szkole Podstawowej 56 ze Szczecina. Półfinał już 09.04. 2018 w Koszalinie.

Skład reprezentacji:

1. CHAC FRANEK KPT. IVA
2. CHAC FILIP I A
3. URBANIAK SZYMON VC
4. GOSEK ANDRZEJ V B
5. SIEMIEŃSKI ADAM V B
6. BARTOSZEWICZ OLIWIER V B
7. MRÓZ JAKUB V B
8. RZESZOTARSKI MATEUSZ V D
9. JUSZKIEWICZ MIKOŁAJ V D
10. DMOCHOWSKI TYMON IVE
11. BUDZIŃSKI PAWEŁ VI B
12. NOCOŃ JAKUB VI C
13. WASZYŃSKI MACIEJ VI C

Trener: Przemysław Wróbel, pomagał Mariusz Fiedosewicz

Mistrzostwa Regionu B w mini piłce koszykowej chłopców w Kamieniu Pomorskim