W czwartek 22.03.2018 nasza reprezentacja dziewcząt brała udział w turnieju kwalifikacyjnym do półfinału Mistrzostw Województwa w mini piłce koszykowej w Świnoujściu. Dwa pierwsze miejsca były premiowane awansem.

W turnieju brali udział Mistrzowie Powiatów z Regionu B. Oprócz naszej szkoły uczestniczyły reprezentacje Sp 2 Świnoujście - gospodarze turnieju, Sp 4 Goleniów, Sp Wolin, Sp 4 Gryfice, oraz Sp 56 Szczecin. To właśnie ta ostatnia szkoła zdominowała rozgrywki i pewnie zajęła pierwsze miejsce. Na drugim miejscu uplasowali się gospodarze turnieju. Nasze dziewczęta dzielnie walczyły, ale wystarczyło to na czwarte miejsce.

Naszą szkołę reprezentowały:

1. WERONIKA TWARÓG KPT. KL VA
2. MALWINA JANIK VA
3. BARAN KINGA VB
4.DOROBISZ NADIA VB
5. GUZEWICZ PATRYCJA VB
6. KOWALIK POLA VB
7. KUBICKA HANNA VB
8. WIERZBICKA WIOLETA VD
9. OBUCHOWSKA JULIA IVD
10. MISZKE AMELIA VIA
11. STRANC WIKTORIA VIC

Opiekun: Przemysław Wróbel, pomagał Mariusz Fiedosewicz

20180322_140930