Szanowni Rodzice, poniżej drukujemy list, który otrzymaliśmy w związku z akcją "Pączek dla Afryki". Po zakończonej akcji zdamy Państwu obszerną relację.

Pani Iwono,

Szczęść Boże!

 Bardzo się cieszę, że po raz pierwszy zgłosiła Pani swoją szkołę do naszej akcji. Świetnie!

Umieściliśmy już szkołę na naszej stronie https://paczek.kapucyni.pl/gdzie-paczkujemy

Na stronie w zakładce: "na co zbieramy" opisane są najważniejsze projekty, które chcemy w tym roku z tej akcji sfinansować https://paczek.kapucyni.pl/na-co-zbieramy, ale skoro robicie kiermasze już ko raz kolejny, to z pewnością wszystko Pani wie.

Wyślę też Pani dzisiaj skarbonki i koszulki dla wolontariuszy (na adres szkoły, na Pani ręce), więc proszę się w ciągu najbliższych dni spodziewać przesyłki, może pani jeszcze wykorzysta w tym roku. Materiały są oczywiście bezzwrotne.

Jeżeli będziecie mieć zdjęcia z kiermaszu i możecie nam je udostępnić, to bardzo prosimy o przesłanie.

W tym roku na naszej stronie www.pączek.kapucyni.pl każda zgłoszona placówka (oprócz linka do strony szkoły) będzie miała własną galerię zdjęć. Więc chętnie opublikujemy tam Wasze zdjęcia.

I tak jak w ubiegłych latach chcemy wyróżnić wolontariuszy, którzy byli podczas akcji aktywni, dlatego proszę przysłać nam listę z imionami i nazwiskami (klubami czy kołami wolontariatu), żebyśmy mogli przygotować imienne dyplomy.

 Pozdrawiam serdecznie

 Diana Bonowicz