13.02.2018r. uczniowie klas I c, II c i III f uczestniczyli w pokazie umiejętności strażaków w zakresie ratowania osoby, która dostała się pod lód. Najpierw dzieci wysłuchały pogadanki nt. zakazu i niebezpieczeństw poruszania się po zamarzniętych zbiornikach wodnych.

Następnie zobaczyły różne warianty akcji ratunkowej z wykorzystaniem rzutek, kolców i sań lodowych. Uczniowie obiecali, że będą ślizgać się tylko na bezpiecznych lodowiskach. Dziękujemy STRAŻAKOM za zaproszenie i poświęcenie. Woda z pewnością była lodowata!

Notatka+foto: K.Okoń

POKAZY RATOWNICTWA
POKAZY RATOWNICTWA
POKAZY RATOWNICTWA
POKAZY RATOWNICTWA
POKAZY RATOWNICTWA
POKAZY RATOWNICTWA
POKAZY RATOWNICTWA
POKAZY RATOWNICTWA
POKAZY RATOWNICTWA
POKAZY RATOWNICTWA
POKAZY RATOWNICTWA
POKAZY RATOWNICTWA
POKAZY RATOWNICTWA
POKAZY RATOWNICTWA
POKAZY RATOWNICTWA
POKAZY RATOWNICTWA
POKAZY RATOWNICTWA
POKAZY RATOWNICTWA