Szanowni Państwo, wraz z uczniami i Państwa pomocą chcemy dołączyć do akcji "wirtualny pączek". Celem zbiórki, którą prowadzą Ojcowie kapucyni jest pomoc głodującym dzieciom w Republice Środkowoafrykańskiej, budowa szkół, przedszkola, studni i kaplic.

Pięć osób niepełnosprawnych ruchowo zostanie zoperowanych i przygotowanych do samodzielnego życia. Dwa polskie złote (równowartość jednego pączka) to koszt wyżywienia afrykańskiego dziecka przez dwa dni.

Proponujemy, aby przez wszystkie czwartki Wielkiego Postu wolontariusze szkolni na kiermaszu misyjnym rozprowadzali pączki upieczone przez Państwa. I tak na dzień 22 lutego poprosimy o upieczenie pączków Rodziców uczniów klas pierwszych i drugich. Na 1 marca poprosimy Rodziców uczniów klas trzecich. Na 8 marca poprosimy Rodziców uczniów klas czwartych. Na 15 marca Rodziców uczniów klas piątych, szóstych i siódmych. Następnie zebrane pieniądze zostaną komisyjnie przeliczone przez uczniów Samorządu Uczniowskiego i przekazane na konto Misjonarzy Kapucynów.

 PĄCZKUJMY RAZEM! NIECH DOBRE CZYNY ROZKWITAJĄ PRZEZ PĄCZKOWANIE!