W minionych dniach uczniowie klasy I b na zajęciach rozmawiali o zwyczajach, tradycjach i pamiątkach rodzinnych. Przynosili do szkoły przeróżne eksponaty, które przekazywane są w ich rodzinach z pokolenia na pokolenie.

Wśród zgromadzonych pamiątek znalazły się: czarno-białe fotografie, pocztówki, stare banknoty i monety, medale i odznaczenia dziadków, zegarki, bransoletki, pierścionki, książki, guziki, orzełki wojskowe, kartki żywnościowe, szkatułki, lornetka oraz młynek do mielenia kawy. Dzieci opowiadały w jaki sposób przekazywane były rzeczy będące własnością ich przodków. Poznaliśmy ciekawe historie różnych rodzin. Były to bardzo cenne lekcje z przeszłości.
Notatka: R.Tomicka
Pamiątki rodzinne uczniów kl. I b
Pamiątki rodzinne uczniów kl. I b
Pamiątki rodzinne uczniów kl. I b
Pamiątki rodzinne uczniów kl. I b
Pamiątki rodzinne uczniów kl. I b
Pamiątki rodzinne uczniów kl. I b
Pamiątki rodzinne uczniów kl. I b
Pamiątki rodzinne uczniów kl. I b
Pamiątki rodzinne uczniów kl. I b
Pamiątki rodzinne uczniów kl. I b