W środę 10.01.2018 r. w Szkole podstawowej nr 9 odbył się Powiatowy Turniej "Bezpieczny uczeń". Turniej skierowany był do uczniów klas szóstych podstawówek z terenu powiatu. Do rywalizacji stanęło 10 szkół.

Zadaniem trzyosobowych drużyn było rozwiązanie testu pisemnego oraz zadania praktyczne z zakresu: bezpieczeństwo na drodze, przepisy przeciwpożarowe, pierwsza pomoc, bezpieczeństwo w domu. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwała komisja złożona z przedstawicieli służb mundurowych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy VI d: Aleksander Polguj, Wiktor Andrzejewski i Bartosz Mielniczuk. Miło jest nam poinformować, że drużyna z Sp 4 zajęła II miejsce ulegając jedynie jednym punktem Szkole podstawowej z Czernina.  Dyplomy i nagrody rzeczowe wręczył starosta Tomasz Tamborski i dyrektor SP 9 Wioletta Skowyra. Gratulujemy naszym uczniom.

Notatka A.Trott

Powiatowy turniej o bezpieczeństwie
Powiatowy turniej o bezpieczeństwie
Powiatowy turniej o bezpieczeństwie
Powiatowy turniej o bezpieczeństwie
Powiatowy turniej o bezpieczeństwie
Powiatowy turniej o bezpieczeństwie
Powiatowy turniej o bezpieczeństwie
Powiatowy turniej o bezpieczeństwie
Powiatowy turniej o bezpieczeństwie