Uczniowie klasy III b wraz z wychowawcą Marzeną Krawiec, samorządem uczniowskim i jego opiekunem panią Mariolą Legan, w okresie przedświątecznym uczestniczyli w wielu akcjach charytatywnych. Dzieci z wielkim zaangażowaniem wspierały potrzebujących pomocy.

Wykonały kolorowe kartki świąteczne dla samotnych. Zbierały dary dla potrzebujących. Własnoręcznie dekorowały świąteczne pierniczki, które przekazały na miejską Wigilię dla osób samotnych, która odbyła się 24 grudnia w hali Milenium. Jednak najwięcej entuzjazmu wzbudziła w dzieciach akcja zbiórki pieniędzy dla Dominika Słowińskiego, której towarzyszyła sprzedaż klasowej gazetki "Szczęśliwa Gazetka z klasą III b". Podczas kilkudniowej sprzedaży dzieci uzbierały kwotę ponad 700 złotych. 19 grudnia uzbierane pieniążki oraz kartki z życzeniami dla Dominika przekazały jego mamie, która goszcząc w klasie przekazała dzieciom dużo ciepłej i pozytywnej energii oraz wartościowych przekazów odnośnie spełniania swoich marzeń, odwagi i czynienia dobra.
Dzieci dzięki tak wartościowym akcjom doświadczyły jak pięknym uczuciem jest pomaganie i niesienie radości innym.

Notatka: M.Krawiec

Akcje charytatywne w klasie III b
Akcje charytatywne w klasie III b
Akcje charytatywne w klasie III b
Akcje charytatywne w klasie III b
Akcje charytatywne w klasie III b
Akcje charytatywne w klasie III b
Akcje charytatywne w klasie III b
Akcje charytatywne w klasie III b
Akcje charytatywne w klasie III b