22 grudnia był ostatnim dniem, w którym uczniowie klasy I b spotkali się przed zbliżającą się przerwą świąteczną. W klasie panował bardzo uroczysty i świąteczny nastrój.

Na środku stał długi stół nakryty białym obrusem oraz ozdobiony pięknymi świerkowymi dekoracjami. W tle brzmiącej polskiej kolędy uczniowie składali sobie świąteczne życzenia i łamali się opłatkiem. Potem kosztowali świątecznych przysmaków przygotowanych przez wspaniałych rodziców i śpiewali kolędy. Panowała ciepła, rodzinna atmosfera.

Notatka: R.Tomicka

Spotkanie wigilijne - 1b
Spotkanie wigilijne - 1b
Spotkanie wigilijne - 1b
Spotkanie wigilijne - 1b
Spotkanie wigilijne - 1b
Spotkanie wigilijne - 1b
Spotkanie wigilijne - 1b
Spotkanie wigilijne - 1b
Spotkanie wigilijne - 1b
Spotkanie wigilijne - 1b
Spotkanie wigilijne - 1b
Spotkanie wigilijne - 1b