W czasie pierwszej lekcji z cyklu „Kompetencje na 6” uczniowie klasy IIId dowiedzieli się jak sprawić, aby nasz umysł błyskawicznie podsuwał nam dobre pomysły i co zrobić, aby nasze myśli nie chowały się z tyłu głowy, gdy chcemy przekazać coś, czy wyrazić.

Trenując poszczególne zdolności naszego umysłu, możemy te umiejętności wyćwiczyć. Okazuje się, że trening umysłu nie musi być nudny, ale jest fascynujący i ciekawy. W czasie lekcji uczniowie rozegrali mecz skojarzeń, zamienili apaszki w smoki i nadali nową formę papierowym kubkom. Dzięki temu dowiedzieli się, jak ćwiczyć wyobraźnię nawet na spacerze.

notatka: I. Jankowiak

Gimnastyka wyobraźni w klasie IIId.
Gimnastyka wyobraźni w klasie IIId.
Gimnastyka wyobraźni w klasie IIId.
Gimnastyka wyobraźni w klasie IIId.
Gimnastyka wyobraźni w klasie IIId.
Gimnastyka wyobraźni w klasie IIId.
Gimnastyka wyobraźni w klasie IIId.
Gimnastyka wyobraźni w klasie IIId.
Gimnastyka wyobraźni w klasie IIId.
Gimnastyka wyobraźni w klasie IIId.