Uczniowie z Ic najpierw udali się do EKONOMA obejrzeć wigilijne stoły - nakrycia według pomysłu starszych uczniów. Każde dziecko otrzymało pięknie zapakowany pierniczek. Następnie udali się do kina na wzruszający rodzinny film „COCO” i tam kolejna niespodzianka - właściciele kina poczęstowali wszystkich wafelkami.

Ale największą frajdą był dla dzieci wjazd ciężarówki COCA COLA i rozmowa z Prezydentem Miasta Kołobrzeg p.Januszem Gromkiem. Jeszcze tylko zdjęcie koło choinki i w saniach pod ratuszem i… kolejna niespodzianka - tym razem pod klasową choinką. Kolorowe paczki bardzo ucieszyły dzieci. Dziękujemy! Spotkanie z Mikołajem na szkolnym korytarzu też było miłym akcentem dzisiejszego dnia. Na koniec grupa Mikołajów z Ic zajęła się rysowaniem portretu Mikołaja i matematyką w działaniu. Na macie dzieci układały piramidy według kodu, wyznaczały drogę much z wykorzystaniem strzałek oraz obliczały działania z wykorzystaniem kolorowych pacek. Najwięcej entuzjazmu jednak wywołała gra KABOOM z patyczkami. Ten dzień inny niż wszystkie bardzo się dzieciom podobał.

Notatka: K.Okoń+foto

Mikołajki I c
Mikołajki I c
Mikołajki I c
Mikołajki I c
Mikołajki I c
Mikołajki I c
Mikołajki I c
Mikołajki I c
Mikołajki I c
Mikołajki I c
Mikołajki I c
Mikołajki I c
Mikołajki I c
Mikołajki I c
Mikołajki I c
Mikołajki I c
Mikołajki I c
Mikołajki I c