3 grudnia klasy VI b i V c wzięły czynny udział w „KOŁOBRZESKICH MIKOŁAJKACH” organizowanych przez Regionalne Centrum Kultury im. Zbigniewa Herberta w Kołobrzegu pod patronatem Prezydenta Miasta Kołobrzeg.

Uczniowie wraz z rodzicami własnoręcznie przygotowali piękne, świąteczne ozdoby, które można było podziwiać podczas świąteczno-mikołajowego kiermaszu w Hali „Milenium”. Wśród ozdób dominowały wspaniałe sznurkowe choinki, efektowne bombki, szydełkowe gwiazdki, materiałowe bałwanki, makaronowe aniołki i wiele innych. Te wspaniałe rękodzieła powstawały podczas szkolnych warsztatów mikołajkowych zorganizowanych w klasach VI b i V c. Rodzice, uczniowie i wychowawcy klas według własnych pomysłów wspólnie przygotowywali bożonarodzeniowe ozdoby. Na zajęciach warsztatowych wszyscy świetnie się bawili, produkując ozdoby niczym w fabryce Świętego Mikołaja. Wychowawcy klas dziękują rodzicom i uczniom za zaangażowanie we współpracę ze środowiskiem lokalnym i czas poświęcony na działalność na rzecz szkoły.

Notatka: M.Grondys Welc

KLASA VI B

Klasa VI b
Klasa VI b
Klasa VI b
Klasa VI b
Klasa VI b
Klasa VI b
Klasa VI b
Klasa VI b
Klasa VI b
Klasa VI b
Klasa VI b
Klasa VI b
Klasa VI b
Klasa VI b
Klasa VI b
Klasa VI b
Klasa VI b
 
 KLASA VC
 
Klasa V c
Klasa V c
Klasa V c
Klasa V c
Klasa V c
Klasa V c
Klasa V c
Klasa V c
Klasa V c
Klasa V c
Klasa V c
Klasa V c
Klasa V c
Klasa V c