29 listopada do klasy I b zawitały dobre wróżki. Za pomocą swoich magicznych czarów i tajemnych mocy przepowiadały uczestnikom zabawy przyszłość.

Dzieci poznawały imiona swoich przyszłych żon i mężów, zawody jakie w będą wykonywać oraz przyjemności i niespodzianki, które czekają na nie  w niedalekiej przyszłości. Dużo emocji wywołała wróżba, dzięki której dowiedzieliśmy się kto pierwszy z klasy I b wyjdzie za mąż lub się ożeni. Zabawa była wspaniała, ponieważ wszyscy wiedzą, że takie wróżby trzeba traktować z "przymrużeniem oka".  

Notatka: R.Tomicka

U JĘDRZEJA CZARODZIEJA
U JĘDRZEJA CZARODZIEJA
U JĘDRZEJA CZARODZIEJA
U JĘDRZEJA CZARODZIEJA
U JĘDRZEJA CZARODZIEJA
U JĘDRZEJA CZARODZIEJA
U JĘDRZEJA CZARODZIEJA
U JĘDRZEJA CZARODZIEJA
U JĘDRZEJA CZARODZIEJA
U JĘDRZEJA CZARODZIEJA
U JĘDRZEJA CZARODZIEJA
U JĘDRZEJA CZARODZIEJA
U JĘDRZEJA CZARODZIEJA
U JĘDRZEJA CZARODZIEJA
U JĘDRZEJA CZARODZIEJA
U JĘDRZEJA CZARODZIEJA