Dnia 29 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji Marzycielska Poczta. Marzycielska Poczta to ogólnopolska akcja, która polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci.

Na stronie https://marzycielskapoczta.pl prezentowane są profile chorych dzieci wraz z ich adresami pocztowymi. W profilach można odnaleźć najważniejsze informacje o dzieciach, ich zainteresowania czy krótką biografię.  Pomysł utworzenia Marzycielskiej Poczty powstał z inspiracji amerykańskiej akcji  „Make a Child Smile”, która powstała w 1998 roku.

Uczniowie naszej szkoły wykonywali kartki z pomocą Pani Aleksandry Szczepaniak, następnie wspólnie wybieraliśmy dziecko, do którego zdecydowaliśmy się napisać. W stronę chorych dzieci popłynęły szczere i serdeczne życzenia od naszych uczniów.

notatka: I. Romańska

 

Udział w akcji Marzycielska Poczta
Udział w akcji Marzycielska Poczta
Udział w akcji Marzycielska Poczta
Udział w akcji Marzycielska Poczta
Udział w akcji Marzycielska Poczta
Udział w akcji Marzycielska Poczta
Udział w akcji Marzycielska Poczta
Udział w akcji Marzycielska Poczta
Udział w akcji Marzycielska Poczta
Udział w akcji Marzycielska Poczta
Udział w akcji Marzycielska Poczta